Stroje, ktoré používame

Brúska na parkety PALLMANN COBRA

Nová generácia strojov na brúsenie parkiet.
Cobra je výkonná, tichá a bezpečná brúska, s moderným dizajnom . Vďaka systému „vrece vo vreci“ (jednorázová vnútorná vložka vo vonkajšom prachovom vreci) je zabezpečené maximálne zníženie prašnosti a zároveň ľahké a rýchle odstránenie prachového sáčku po ukončení brúsenia. Brúska Pallmann Cobra sa používa na brúsenie parkiet a drevených podláh. Čistí ich od starého laku a farby, rovnako ako rôznych nečistôt a poškodení.

Brúska BONA EDGE

Brúska Bona Edge je Ideálna pre brúsenie všetkých okrajových oblastí bez prídavných prvkov. Tento stroj má integrované pracovné osvetlenie, ktoré umožňuje osvetlit plochu v oblastiach pri stenách a rohov miestností, takže sú zaručené optické predpoklady pre bezprechodový výbrus.

Brúska BONA COMBI EDGE

Bona CombiEdge je ľahká a flexibilná okrajová brúska. Brúsku môžeme použiť so 120 mm krátkym ramenom alebo 330 mm dlhým ramenom. Ľahká a maximálne efektívna okrajová brúska je tiež vybavená čelným LED svetlom pre lepšiu viditeľnosť.

Bona Edge XL

Bona Edge XL s ramenom 220 mm je extrémne silná okrajová brúska. Brúska je vybavená suchým zipsom pre uchytenie brusiva. Zachytáva prach lepšie než väčšina okrajových brúsok na trhu. Je vybavená lampou pre lepšiu viditeľnosť a je ľahko ovládateľná.

Bona Flexisand 1.5

Bona FlexiSand 1.5 je výkonný a flexibilný stroj, ktorý môže byť vybavený rôznymi unášačmi pre rôzne druhy podlahárskych prác.

Vďaka výkonnému motora a silnej konštrukcii funguje úplne bez problémov aj pri ťažkých zákazkách.

Brúska LÄGLER TRIO

 Trojkotúčová brúska Lagler TRIO je symbolom vysokej výkonnosti a kvality. Brúsku Trio môžeme vďaka jej všestrannosti využiť pri základmom opracovaní povrchu, pri sanácii parkiet či pre jemné a dokonalé brúsenie drevených a korkových podláh. Výkonný motor brúsky Trio zaisťuje jej spoľahlivosť aj pri náročnej práci.

Takmer bezprašné brúsenie zaisťuje špeciálne riadené odsávanie prachu a filtračné zariadenie.

Okrajová bruska LÄGLER UNICO

Brúska je primárne určená na brúsenie okrajov podlahy pozdĺž stien. Vďaka širokému rozchodu pojazdových kolies je brúska stabilná. Má niekoľko nastaviteľných prvkov, čo vedie k bezproblémovej práci a vysokej kvalite brúsenia. Disponuje napríklad polohovateľným ramenom. Brúska má zabudovaný otočný reflektor, ktorým pohodlne nasvietime aj horšie prístupné a tienené miesta. Aj vďaka tomu je naša práca vždy perfektná.

Bona Power Scrubber

 Jedná sa o výkonný čistiaci stroj, ktorý je maximálne šetrný k podlahe. Čistí podlahu do hĺbky bez toho aby ju poškriabal. Stroj je obzvlášť vhodný pre čistenie drevených lakovaných a olejovaných podláh. Čistí i podlahy z PVC, marmolea, vinylu, dlažby, drevené terasy ai. Bona Power Scrubber je vybavený dvoma rotačnými valcovými kefami, ktoré rotujú horizontálne nad podlahou. Princíp čistenia je veľmi jednoduchý – čistiaca kvapalina je pomocou týchto dvoch rotačných kief nanesená na podlahovinu a nečistoty sú odsaté do zbernej nádoby v stroji.

Wolff Duro Stripper

 Wolff Duro Stripper je veľmi výkonný stroj určený na odstraňovanie všetkych typov podlahových krytín z betónových povrchov i z dreva.
Hlavnou prednosťou strhávačky Wolff Duro Stripper je rýchlosť strhávania a prakticky neobmedzené možnosti – dokážeme strhnúť takmer všetko.

Bona Belt

Výkonná pásová brúska s kompaktným dizajnom pre jednoduché manévrovanie a manipuláciu. Bona Belt môže byť použitá na akejkoľvek drevenej podlahe.
Bona Belt má vysoko účinnú vákuovú jednotku, ktorá minimalizuje prašnosť pri práci.

HLAVNÉ VÝHODY

  • Výkonná brúska na drevené podlahy
  • Ergonomický dizajn s pohodlným zdvíhaním a spúšťaním brúsneho bubna
  • Je ľahko a rýchlo rozoberateľná pre pohodlnú dopravu
  • Jednoduchý štart motora
  • Vysoká výkonnosť
  • Jednoduchá montáž a zmena brúsneho papiera bez použitia náradia