Čstiče na olejované podlahy

Tieto a mnoho ďalších produktov môžete zakúpiť online v našom E-shope www.napodlahy.sk .

Bona Čistič na olejované podlahy

Ľahko použiteľný, bezpečný a účinný čistiaci prostriedok na olejované drevené podlahy. Čistí a zároveň nasycuje povrch podlahy pre zabezpečenie jeho lepšej ochrany.

  • tvrdý k nečistotám a jemný k podlahe
  • účinné a jednoduché použitie
  • kompletná biologická odbúrateľnosť

 

Bona Care Oil čistiaci olej na podlahy

Bona Care Oil je rýchloschnúci olej pre údržbu skôr naolejovaných drevených podláh.

Nízkoviskózna, unikátna zmes rôznych rastlinných olejov má výbornú penetračná schopnosť s veľmi slabým zápachom. Vyplňuje póry dreva pre dlhotrvajúcu ochranu. Vzhľadom k vysokému obsahu pevných látok môže byť Bona Care Oil použitý tiež na základné ošetrenie prírodného dreva – aplikuje sa dvakrát, pričom prvú vrstvu je potrebné nechať zaschnúť cez noc.

Magic Oil Care 0,75 l

Popis výrobku: ošetrovací prostriedok pre pravidelnú starostlivosť drevených podláh, olejovaných olejom Magic Oil 2K. Ošetrovací prostriedok vytvorením ochranného filmu na podlahe chráni naolejovanú podlahu a zároveň znižuje jej klzkosť a tým poskytuje aj väčšiu bezpečnosť chôdze.

S efektom „Refresher-Effekt“ výrobok výrazne oživuje optiku dreva.

Vhodná pre voskované a olejované povrchy: ľahká aplikácia, protišmykový, antistatický.

 

 

Bona Osviežovač olejových podláh

Prostriedok výrazne uľahčuje údržbu drevených podláh napustených olejom, podláh ošetrených tvrdým voskovým olejom. Jednoducho nastriekajte prípravok na povrch a potom povrch zotrite. Bona Osviežovač olejovaných podláh nevyžaduje žiadne strojovej leštenie. Je vyrobený na vodnej vážim a je prakticky bez zápachu.

Bona Wax Oil Refresher 1l

Bona Wax Oil Refresher je produkt určený pre údržbu drevených podláh ošetrených Bona Hard Wax Oil (Tvrdým voskovým olejom), ale môže byť tiež použitý na Bona Craft Oil pre zvýšenie ochrany proti vode a rozliatym tekutinám.
Bona Wax Oil Refresher je koncentrát prírodných olejov a voskov, ktoré obsahujú menej ako 2% rozpúšťadiel.

Príprava:
Ak je to potrebné, predtým naolejované podlahy alebo podlahy ošetrené Tvrdým voskovým olejom starostlivo očistiť prípravkom Bona Soap (Tekuté mydlo) alebo pomocou Bona Hĺbkového čistenie podláh – Bona Deep Clean Systemu. Potom nechajte riadne zaschnúť pred nanesením Bona Wax Oil Refresher. Produkt musí mať izbovú teplotu. Pred použitím obsah nádoby dôkladne premiešajte. Minimálna teplota pre aplikáciu je 16 C°.

Aplikácia:
Aplikujte Bona Wax Oil Refresher rovnomerne v tenkej vrstve pomocou Bona Wool Padu (bavlnený handru) alebo nerezovou stierkou. Prebytočný Bona Wax Oil Refresher odstráňte ihneď bavlnenou handrou a nechajte podlahu zaschnúť min. 12 hod. Exotické dreviny vyžadujú dlhší čas na schnutie pri nižších teplotách.

Ošetrovač podlahy Quick Step Oil Care

Prípravok Quick-Step Oil Care chráni a udržiava vašu podlahu, ochraňuje ju pred vysušením a vyblednutím a vracia jej pôvodnú krásu.

Balenie: 0,75 l.